$375.09
$534.00
Compare Price
You save
$158.91
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 2211-0000 Pre Rinse Sub Assembly 1 5 1/2" Hose
Item:
#1845762
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 2211-0000 |
| Manufacturer Part # | 2211-0000 |
| Height | 4.1" |
| Width | 16.4" |
| Depth | 36.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing 2211-0000 Pre Rinse Sub Assembly 1 5 1/2" Hose
$375.09
$534.00
You save
$158.91
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 2211-0000 Pre Rinse Sub Assembly 1 5 1/2" Hose