Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2710
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 2710 Pre Rinse
Item:
#1177811
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 2710 |
| Manufacturer Part # | 2710 |
| Height | 5.25" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 9.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 2710 Material Stainless Steel, Height 35", Type Wall, Inlet 1/2" Npt Female, Lead Free Y, Gallons Per Minute 1.6


