$47.96
$76.96
Compare Price
You save
$29.00
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 300-103 Element 120v 800w Evaporator
Item:
#1182202
Technical details
| Fits with Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 300-103 |
| Manufacturer Part # | 300-103 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Fisher Manufacturing 300-103 Element 120v 800w Evaporator
$47.96
$76.96
You save
$29.00
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 300-103 Weight .78 Lb, Voltage 120 V Ac, Electrical Wattage 800

