$65.20
$92.83
Compare Price
You save
$27.63
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 3000-0003 Adaptor Dbl Spout Leadfree Ss
Item:
#1129209
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 3000-0003 |
| Manufacturer Part # | 3000-0003 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing 3000-0003 Adaptor Dbl Spout Leadfree Ss
$65.20
$92.83
You save
$27.63
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 3000-0003 Length 7 1/2" Overall, Lead Free Y
