$275.61
$413.00
Compare Price
You save
$137.39
(33%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 3174 Dual Knee Valve
Item:
#2232247
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 3174 |
| Manufacturer Part # | 3174 |
| Height | 2.55" |
| Width | 9.65" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing 3174 Dual Knee Valve
$275.61
$413.00
You save
$137.39
(33%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 3174 Dual Knee Valve
