$28.64
$40.75
Compare Price
You save
$12.11
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 35572 Nozzle Vj 1.15 Gpm 303
Item:
#1195548
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 35572 |
| Manufacturer Part # | 35572 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing 35572 Nozzle Vj 1.15 Gpm 303
$28.64
$40.75
You save
$12.11
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 35572 Nozzle Vj 1.15 Gpm 303