$363.34
$517.25
Compare Price
You save
$153.91
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 38660 Spring Style Ss Pre Rinse
Item:
#1287257
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 38660 |
| Manufacturer Part # | 38660 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing 38660 Spring Style Ss Pre Rinse
$363.34
$517.25
You save
$153.91
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 38660 Spring Style Ss Pre Rinse