$38.63
$55.00
Compare Price
You save
$16.37
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 3962 Swing Spout Brass
Item:
#132844
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 3962 |
| Manufacturer Part # | 3962 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing 3962 Swing Spout Brass
$38.63
$55.00
You save
$16.37
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 3962 Fisher 10" Swivel Spout, 2.2 Gpm Aerator
