Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fisher Manufacturing 51659 Adaptor Hose Leadfree To T&s
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 51659 |
| Manufacturer Part # | 51659 |
| Height | 0.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 51659 Material Stainless Steel, Length 1", 25 Mm, Outer Diameter 1", Includes Black Rubber Washer, Thread 1/4"-18 Female
