Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fisher Manufacturing 54194 Filler Glass Lead Free S/s Ped
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 54194 |
| Manufacturer Part # | 54194 |
| Height | 4.75" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 19" |
| Weight | 2.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 54194 Material Stainless Steel, Length 1 3/4" Shank, Height 8 1/2", Type 4 3/4" Projection, Inlet 3/8" Npt, Lead Free Y, Note Tamper Proof, Nsf Certified Y, Gallons Per Minute 2.2 80 Psi
