Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 54593 Adptr Stem 1/2 Left Hand 303 P
Item:
#2232322
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 54593 |
| Manufacturer Part # | 54593 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 11.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing 54593 Adptr Stem 1/2 Left Hand 303 P
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 54593 Adptr Stem 1/2 Left Hand 303 P