Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fisher Manufacturing 57665 Faucet 8"dk12"sp S/s
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 57665 |
| Manufacturer Part # | 57665 |
| Height | 7.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 57665 8" Center Faucet By Fisher 12" Spout Brand Fisher, Center 8" Includes 1/2" Slip Fittings Inlet 1/2"nps, Leadfree Y Length 12"spout Length 2"shanks Material, Brass Material Stainless Steel Mounttype Deck Mount, Plating Chrome-plated Product Type 8" Deck Mount, Weight 5.59lb
