Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 60836 Ss Faucet 8bslh 12ss
Item:
#2232325
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 60836 |
| Manufacturer Part # | 60836 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing 60836 Ss Faucet 8bslh 12ss
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 60836 Ss Faucet 8bslh 12ss
