$15.00
$24.08
Compare Price
You save
$9.08
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing 6544-0000 1 1/2 In Tailpiece Assy Chg With Nut And Washer
Item:
#1129253
Technical details
| Fits with Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 6544-0000 |
| Manufacturer Part # | 6544-0000 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Fisher Manufacturing 6544-0000 1 1/2 In Tailpiece Assy Chg With Nut And Washer
$15.00
$24.08
You save
$9.08
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 6544-0000 1 1/2 In Tailpiece Assy Chg With Nut And Washer
