Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 70378
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fisher Manufacturing 70378 R H Stem Assembly
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | 70378 |
| Manufacturer Part # | 70378 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing 70378 Fisher, Rh Stem Assy With Seat Washer Handle Bonnet Bonnet, Packing Washer Screw Blue And Red Index For Cold Or Hot, Check Valve, Counter Clockwise To Close Hot Rh
