Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fisher Manufacturing DM10W1S Condensate Drain Pan
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | DM10W1S |
| Manufacturer Part # | DM10W1S |
| Height | 8.5" |
| Width | 11.75" |
| Depth | 4" |
| Weight | 4.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing DM10W1S Evaporator Pan, 120v 1000w 8.34 Amp 7-1/2 Qt, 13" X 10" X 4" Stainless Steel, Evap Rate 10 Gal Day, W/ Hi-limt Float Switch And 3ft Cord, 20 Guage Ss, Ul & Nsf Approved

