$8.78
$12.50
Compare Price
You save
$3.72
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS11231
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing FIS11231 Strainer
Item:
#1129853
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | FIS11231 |
| Manufacturer Part # | FIS11231 |
| Height | 0.1" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing FIS11231 Strainer
$8.78
$12.50
You save
$3.72
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing FIS11231 Strainer

