$27.94
$39.78
Compare Price
You save
$11.84
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS2000-3305
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing FIS2000-3305 Spout Adapter Rd Sw Fis
Item:
#1137632
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | FIS2000-3305 |
| Manufacturer Part # | FIS2000-3305 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing FIS2000-3305 Spout Adapter Rd Sw Fis
$27.94
$39.78
You save
$11.84
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing FIS2000-3305 Spout Adaptor Rigid To Swivel, 3/8" Male To Female Swivel, Fisher

