$2.53
$4.00
Compare Price
You save
$1.47
(37%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing FIS2000-5003 Seat Washer
Item:
#1139580
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | FIS2000-5003 |
| Manufacturer Part # | FIS2000-5003 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing FIS2000-5003 Seat Washer
$2.53
$4.00
You save
$1.47
(37%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing FIS2000-5003 Seat Washer
