$236.90
$337.26
Compare Price
You save
$100.36
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing FIS2100CV Base Prerinseleadfree Ss Dck
Item:
#1129208
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | FIS2100CV |
| Manufacturer Part # | FIS2100CV |
| Height | 4.75" |
| Width | 2" |
| Depth | 19" |
| Weight | 3.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing FIS2100CV Base Prerinseleadfree Ss Dck
$236.90
$337.26
You save
$100.36
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing FIS2100CV Base Prerinseleadfree Ss Dck

