Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Fisher Manufacturing .
- Authorized Fisher Manufacturing dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fisher Manufacturing FIS2200
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fisher Manufacturing FIS2200 Base Prerinse Leadfree Ss Wall
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | FIS2200 |
| Manufacturer Part # | FIS2200 |
| Height | 5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 19" |
| Weight | 4.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing FIS2200 Includes Internal Check Valves, Inlet 1/2" Npt Female, Outlet 3/8" Npt Female, Lead Free Y, Centers 8" Wall

