$25.97
$36.96
Compare Price
You save
$10.99
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS2913-38
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing FIS2913-38 Handle Hose Reel Black Fisher
Item:
#1129687
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | FIS2913-38 |
| Manufacturer Part # | FIS2913-38 |
| Height | 1.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing FIS2913-38 Handle Hose Reel Black Fisher
$25.97
$36.96
You save
$10.99
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing FIS2913-38 Color Black Handle, Weight .395 Lb
