Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS3000-0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fisher Manufacturing FIS3000-0001 Stem Kit Lh
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | FIS3000-0001 |
| Manufacturer Part # | FIS3000-0001 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing FIS3000-0001 Fisher, Lh Stem Assy With Seat Washer Handle Bonnet Bonnet, Packing Washer Screw Blue And Red Index For Cold Or Hot
