Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing FIS3000-0001 Stem Repair Kit Ab1953
Item:
#1129847
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | FIS3000-0001 |
| Manufacturer Part # | FIS3000-0001 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing FIS3000-0001 Stem Repair Kit Ab1953
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing FIS3000-0001 Stem Repair Kit Ab1953

