Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS3311
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fisher Manufacturing FIS3311 Faucet 8"dk Lead Free Ss 8"sp
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | FIS3311 |
| Manufacturer Part # | FIS3311 |
| Height | 5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 19" |
| Weight | 5.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing FIS3311 Material Brass, Stainless Steel, Length 2" Shanks, 8" Spout, Includes 1/2" Slip Fittings, Plating Chrome-plated, Inlet 1/2" Nps, Lead Free Y, Centers 8" Deck


