KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS5000-0011
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fisher Manufacturing FIS5000-0011 Stem Assy Leadfree Ss 3/4"lh
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | FIS5000-0011 |
| Manufacturer Part # | FIS5000-0011 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing FIS5000-0011 Material Stainless Steel, Length 2 5/8", Includes Hot/cold Buttons Handle Screw Gaskets Washers, Type Used On 3/4" Stems And Left-hand, Lead Free Y, Instructions Included Y

