Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS5000-3308
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fisher Manufacturing FIS5000-3308 Adaptor Stem Rh 3/4" Faucet
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | FIS5000-3308 |
| Manufacturer Part # | FIS5000-3308 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing FIS5000-3308 Material Brass, Plating Chrome-plated, Type For 3/4" Fisher Faucets

