KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS54502
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fisher Manufacturing FIS54502 Stem Rh Leadfree Ss Assy
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | FIS54502 |
| Manufacturer Part # | FIS54502 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing FIS54502 Pre-rinse Right-hand Faucet Stem Assembly By Fisher, Includes Internal Check Valves, Inlet 1/2" Npt Stem, Leadfree Yes, Type Stem, Weight 0.325 Lb, Models Used In, Fisher Manufacturing 2210 -wb 2211 -wb 2260

