$328.73
$467.99
Compare Price
You save
$139.26
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing FIS62049 Faucet 4"wl12"sp S/s
Item:
#1320422
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | FIS62049 |
| Manufacturer Part # | FIS62049 |
| Height | 5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 19" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing FIS62049 Faucet 4"wl12"sp S/s
$328.73
$467.99
You save
$139.26
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing FIS62049 Faucet 4"wl12"sp S/s