$2.81
$4.00
Compare Price
You save
$1.19
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other FIS73683
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fisher Manufacturing FIS73683 Washer Slip Joint Waste Ns
Item:
#1177819
Technical details
| Manufacturer | Fisher Manufacturing |
|---|---|
| Model Number | FIS73683 |
| Manufacturer Part # | FIS73683 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fisher Manufacturing FIS73683 Washer Slip Joint Waste Ns
$2.81
$4.00
You save
$1.19
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fisher Manufacturing FIS73683 1 1/4 In (diameter)