$256.06
$410.92
Compare Price
You save
$154.86
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Flame Gard 102025 20x25 Ptfe Hood Filter Flame Gard 20(h)x25(w)
Item:
#1326083
Technical details
| Fits with Manufacturer | Flame Gard |
|---|---|
| Model Number | 102025 |
| Manufacturer Part # | 102025 |
| Height | 20" |
| Width | 25" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Flame Gard 102025 20x25 Ptfe Hood Filter Flame Gard 20(h)x25(w)
$256.06
$410.92
You save
$154.86
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Flame Gard 102025 20x25 Ptfe Hood Filter Flame Gard 20(h)x25(w)
