Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Flame Gard 302016 20x16 Frmles Ss Filter Flame Gard 20(h)x16(w)
Item:
#1130620
Technical details
| Fits with Manufacturer | Flame Gard |
|---|---|
| Model Number | 302016 |
| Manufacturer Part # | 302016 |
| Height | 1" |
| Width | 16" |
| Depth | 20" |
| Weight | 6.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Flame Gard 302016 20x16 Frmles Ss Filter Flame Gard 20(h)x16(w)
About this item
Product Details
Product Details
Flame Gard 302016 20x16 Frmles Ss Filter Flame Gard 20(h)x16(w)
