$27.25
$44.22
Compare Price
You save
$16.97
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Flame Gard FA51-1016 10 X 16 Alum Hood Filter Kleen Gard
Item:
#2243329
Technical details
| Manufacturer | Flame Gard |
|---|---|
| Model Number | FA51-1016 |
| Manufacturer Part # | FA51-1016 |
| Height | 1.88" |
| Width | 15.63" |
| Depth | 9.63" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Flame Gard FA51-1016 10 X 16 Alum Hood Filter Kleen Gard
$27.25
$44.22
You save
$16.97
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Flame Gard FA51-1016 10 X 16 Alum Hood Filter Kleen Gard
