$26.01
$28.36
Compare Price
You save
$2.35
(8%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Flame Gard FG51-1220 12 X 20 Galv Hood Filter
Item:
#1330875
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Flame Gard |
|---|---|
| Model Number | FG51-1220 |
| Manufacturer Part # | FG51-1220 |
| Height | 1.75" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 3.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Flame Gard FG51-1220 12 X 20 Galv Hood Filter
$26.01
$28.36
You save
$2.35
(8%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Flame Gard FG51-1220 12 X 20 Galv Hood Filter
