Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Flame Gard FR51-1625 16(h)x25(w) Ss Filter Baffles Run Top Bottom
Item:
#1846529
Technical details
| Manufacturer | Flame Gard |
|---|---|
| Model Number | FR51-1625 |
| Manufacturer Part # | FR51-1625 |
| Height | 1.75" |
| Width | 25" |
| Depth | 16" |
| Weight | 5.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Flame Gard FR51-1625 16(h)x25(w) Ss Filter Baffles Run Top Bottom
About this item
Product Details
Product Details
Flame Gard FR51-1625 16(h)x25(w) Ss Filter Baffles Run Top Bottom