Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH DDP073ANS21 Mod® Plate 14" X 9-1/2" X 3/4"H Rectangular
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DDP073ANS21 |
| Manufacturer Part # | DDP073ANS21 |
| Shape | Rectangular |
| Size | 14" |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 0.75" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 7.05 lbs |
| UPC | 840291039613 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DDP073ANS21, Mod® Plate, 14" x 9-1/2" x 3/4"H, rectangular, stainless steel, antique finish (Packed By: 4 Each Per Case)
