$134.15/Case
$206.88
Compare Price
You save
$72.73
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH DDP090BEP21 Catalyst® Plate 11" Dia. X 1-1/2"H Round
Item:
#794297
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DDP090BEP21 |
| Manufacturer Part # | DDP090BEP21 |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Material | Porcelain |
| Size | 11.000" = 11" |
| Shape | Round |
| Height | 1.25" |
| Width | 11" |
| Depth | 11" |
| Weight | 7.05 lbs |
| UPC | 840291043672 |
FOH DDP090BEP21 Catalyst® Plate 11" Dia. X 1-1/2"H Round
$134.15/Case
$206.88
You save
$72.73
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DDP090BEP21, Catalyst® Plate, 11" dia. x 1-1/2"H, round, coupe, porcelain, Spoke (Packed By: 4 Each Per Case)
