$104.77/Case
$161.58
Compare Price
You save
$56.81
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH DDP091BEP22 Catalyst® Plate 9-1/2" Dia. X 3/4"H Round
Item:
#794302
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DDP091BEP22 |
| Manufacturer Part # | DDP091BEP22 |
| Material | Porcelain |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Shape | Round |
| Size | 9.500" = 9-1/2" |
| Height | 0.75" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 7.49 lbs |
| UPC | 840291043689 |
FOH DDP091BEP22 Catalyst® Plate 9-1/2" Dia. X 3/4"H Round
$104.77/Case
$161.58
You save
$56.81
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DDP091BEP22, Catalyst® Plate, 9-1/2" dia. x 3/4"H, round, coupe, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
