Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH DLI132BKC21 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Kiln® Ovenware Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DLI132BKC21 |
| Manufacturer Part # | DLI132BKC21 |
| Material | Ceramic |
| Type | Baking Dish Lid |
| Height | 1.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 2.65 lbs |
| UPC | 840291024466 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DLI132BKC21, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Kiln® Ovenware Lid, for 21 oz. round dish DBO132BKC21, heat resistant up to 500°F, vitrified stoneware, black (Packed By: 4 Each Per Case)
