Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH DMU011WHP23 1.5oz Porcelain/Brushed Stainless Mug Includes One DMU013WHP23 1.5oz Porcelain Cup
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DMU011WHP23 |
| Manufacturer Part # | DMU011WHP23 |
| Stacking | Non-stackable |
| Material | Porcelain |
| Height | 2.75" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.75" |
| UPC | 840291061881 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DMU011WHP23, 1.5oz Porcelain/Brushed Stainless Mug, includes one DMU013WHP23 1.5oz Porcelain Cup, and one DMU011BSS23-BTM Brushed Stainless Mug Base - Silver [Kitted] (Packed By: 12 Each Per Case)
