$176.48/Case
$272.16
Compare Price
You save
$95.68
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH DOS014WHP22 Spiral® Plate 14" X 9" Rectangle
Item:
#793436
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DOS014WHP22 |
| Manufacturer Part # | DOS014WHP22 |
| Material | Porcelain |
| Size | 14.000" = 14" |
| Shape | Rectangular |
| Height | 0.75" |
| Width | 9" |
| Depth | 14" |
| Weight | 18.74 lbs |
| UPC | 840291009470 |
FOH DOS014WHP22 Spiral® Plate 14" X 9" Rectangle
$176.48/Case
$272.16
You save
$95.68
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DOS014WHP22, Spiral® Plate, 14" x 9", rectangle, porcelain, white (Packed By: 6 Each Per Case)
