Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH DSD008BEP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Catalyst® Spiral® Dish
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD008BEP23 |
| Manufacturer Part # | DSD008BEP23 |
| Material | Porcelain |
| Height | 1" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 1.98 lbs |
| UPC | 840291020925 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD008BEP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Catalyst® Spiral® Dish, 2 oz., 3-1/4" dia. x 1", round, porcelain (Packed By: 12 Each Per Case)
