Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH DSD062GRP23 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Tides™ Ramekin
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSD062GRP23 |
| Manufacturer Part # | DSD062GRP23 |
| Size | 3" - 4" |
| Material | Porcelain |
| Height | 1.25" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 2.65 lbs |
| UPC | 840291025906 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSD062GRP23, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Tides™ Ramekin, 1-1/2 oz., 4" x 3" x 1", oval, porcelain, semi-matte glaze, sea grass (Packed By: 12 Each Per Case)
