Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
FOH DSP029WHP22 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Kyoto™ Plate
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSP029WHP22 |
| Manufacturer Part # | DSP029WHP22 |
| Shape | Square |
| Size | 7.500" = 7-1/2" |
| Rim Style | Wide Rim |
| Material | Porcelain |
| Edge Type | Rolled Edge |
| Height | 0.75" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 6.17 lbs |
| UPC | 840291027221 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSP029WHP22, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Kyoto™ Plate, 7-1/2" x 7-1/2", square, rolled edge, wide rim, porcelain, white (Packed By: 6 Each Per Case)
