$110.07/Case
$169.74
Compare Price
You save
$59.67
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH DSP046BEP22 Catalyst® Plate 8" Dia. X 3/4"H Round
Item:
#794644
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSP046BEP22 |
| Manufacturer Part # | DSP046BEP22 |
| Size | 8.000" = 8" |
| Shape | Round |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Material | Porcelain |
| Height | 0.75" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 5.29 lbs |
| UPC | 840291043733 |
FOH DSP046BEP22 Catalyst® Plate 8" Dia. X 3/4"H Round
$110.07/Case
$169.74
You save
$59.67
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSP046BEP22, Catalyst® Plate, 8" dia. x 3/4"H, round, coupe, porcelain, Spoke (Packed By: 6 Each Per Case)
