$106.99/Case
$165.00
Compare Price
You save
$58.01
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH DSP047GYP22 Bevel Plate 7.5" X 7.5" X 1"H Round
Item:
#1921986
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | DSP047GYP22 |
| Manufacturer Part # | DSP047GYP22 |
| Shape | Round |
| Material | Porcelain |
| Size | 7.500" = 7-1/2" |
| Height | 1" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 5.73 lbs |
| UPC | 840291044655 |
FOH DSP047GYP22 Bevel Plate 7.5" X 7.5" X 1"H Round
$106.99/Case
$165.00
You save
$58.01
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, DSP047GYP22, Bevel Plate, 7.5" x 7.5" x 1"H, Round, High Gloss, Porcelain, Stone (Packed By: 6 Each Per Case)
