$70.03/Case
$108.00
Compare Price
You save
$37.97
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH FBK004GOS23 Cameron Butter Knife 6.5"L Stainless Steel
Item:
#1921787
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FBK004GOS23 |
| Manufacturer Part # | FBK004GOS23 |
| Type | Butter Knife |
| Length | 5" - 6" |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Width | 0.75" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| UPC | 840291060655 |
FOH FBK004GOS23 Cameron Butter Knife 6.5"L Stainless Steel
$70.03/Case
$108.00
You save
$37.97
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FBK004GOS23, Cameron Butter Knife, 6.5"L, stainless steel, Matte Brass Gold (Packed By: 12 Each Per Case)
