$68.86/Case
$106.20
Compare Price
You save
$37.34
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH FCS006GOS23 Parker Demitasse Spoon 4.75"L Stainless Steel
Item:
#1921928
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FCS006GOS23 |
| Manufacturer Part # | FCS006GOS23 |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Length | 3" - 4" |
| Width | 1" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.88 lbs |
| UPC | 840291060617 |
FOH FCS006GOS23 Parker Demitasse Spoon 4.75"L Stainless Steel
$68.86/Case
$106.20
You save
$37.34
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FCS006GOS23, Parker Demitasse Spoon, 4.75"L, stainless steel, Matte Brass Gold (Packed By: 12 Each Per Case)
