$85.59/Case
$132.00
Compare Price
You save
$46.41
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH FDF008BKS23 Luca Dinner Fork 8"L Stainless Steel
Item:
#1921885
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FDF008BKS23 |
| Manufacturer Part # | FDF008BKS23 |
| Length | 7" - 8" |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Width | 1" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.47 lbs |
| UPC | 840291059307 |
FOH FDF008BKS23 Luca Dinner Fork 8"L Stainless Steel
$85.59/Case
$132.00
You save
$46.41
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FDF008BKS23, Luca Dinner Fork, 8"L, stainless steel, Matte Black (Packed By: 12 Each Per Case)
