$77.81/Case
$120.00
Compare Price
You save
$42.19
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
FOH FDS004GOS23 Cameron Dinner Spoon 7.25"L Stainless Steel
Item:
#1921780
Technical details
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | FDS004GOS23 |
| Manufacturer Part # | FDS004GOS23 |
| Material | Stainless Steel (unspecified) |
| Length | 7" - 8" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 1.45 lbs |
| UPC | 840291059147 |
FOH FDS004GOS23 Cameron Dinner Spoon 7.25"L Stainless Steel
$77.81/Case
$120.00
You save
$42.19
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, FDS004GOS23, Cameron Dinner Spoon, 7.25"L, stainless steel, Matte Brass Gold (Packed By: 12 Each Per Case)
